CO JE ThetaHealing®

ThetaHealing® je soubor velmi efektivních technik jak vstoupit do podvědomí klienta a změnit jeho přesvědčení, či myšlenky, které mu brání žít život v plném zdraví a spokojenosti.

Dnes již víme, že negativní přesvědčení a programy získané během života jsou nejčastější příčinou všech nemocí a problémů. Nalezení a vyřešení příčiny našich obtíží je jediná cesta, jak se s našimi problémy vypořádat jednou pro vždy. Chronické a letité problémy často zlehka zmizí těm, kdo odhodí strach a rozhodnou se uzdravit vědomou cestou.

Principem je uvedení klienta do stavu, kdy jeho mozek přepne do Théta vln, tedy do stavu nevědomé hluboké relaxace. Tím je klientovi umožněno pracovat v prostoru podvědomí, nevědomí a vyšších úrovní vědomí.

Tento systém léčení vyvinula americká léčitelka Vianna Stibal, která tímto způsobem vyléčila sebe i své pacienty z rakoviny. V současné době používá ThetaHealing® jako metodu uzdravení tisíce praktiků na celém světě.

 

JAK VYPADÁ KONZULTACE A LÉČENÍ

Osobní konzultace trvá většinou 2 hodiny.  Nejdříve si popovídáme o tom, co Vás trápí a co cítíte, že potřebujete ve svém životě změnit. Během této fáze jste velmi jemně uvedeni do změněného stavu vědomí tak, že společně se mnou snížíte své mozkové vlny do úrovně Théta vln. V tomto změněném stavu  začne promlouvat Vaše vnitřní já, Vaše intuice a často velmi rychle najdeme cestu k příčině Vašich obtíží.

Po této cestě dospějeme k prvotnímu okamžiku vzniku problému a v tomto místě ho společně ODSTRANÍME. Na jeho místo dosadíme přesvědčení a pocit, který bude ve Vašem životě pracovat pro Vás, ne proti Vám.

Již po prvním sezení dochází k výrazné úlevě. Při závažných a dlouhodobých problémech bývá vhodné absolvovat více terapií s měsíčním odstupem. Vše probíhá po individuální domluvě s klientem.

 

REFERENCE

 

 

 

 

CO JSOU THETA VLNY

Mozek obsahuje okolo 20 miliard neuronů, které generují elektrické impulzy. Tyto slabé elektrické signály mohou být měřeny na člověku pomocí elektroencefalografie (EEG).

Díky tomuto měření můžeme rozdělit mozkové vlny do 5 kategorií podle jejich fekvence, viz. tabulka níže. Naladěním na Theta vlny se dostáváme do stavu nevědomí, kde jsou uloženy všechny informace z našeho života i životů předešlých.

 

Zdroj: http://mukti.esence.biz/diksa-neurologie1.htm